Instytut Nauk Technicznych

KontaktGrudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3310

Uczniowie I LO w Szubinie z wizytą w Studium Politechnicznym

Wykład dr inż. Krystiana Erwińskiego na rozpoczęcie wizyty uczniów I LO w Szubinie
Wykład dr inż. Krystiana Erwińskiego na rozpoczęcie wizyty uczniów I LO w Szubinie fot. mgr inż. Gabriel Karasek

W dniu 3.11.2021 Studium Politechniczne odwiedziła grupa uczniów oraz nauczycieli z 1 LO w Szubinie wraz z wizytującymi uczniami i nauczycielami zagranicznymi.

Grupa wysłuchała wykładu wprowadzającego w zagadnienia automatyki i automatyzacji oraz obejrzała pokaz robotów mobilnych. Następnie przeprowadzone zostały pokazy na pracowni Komputerowych i Rozproszonych Systemów Sterowania, Maszyn i Robotów oraz Układów Sterowania Numerycznego Maszyn. Pokazy przeprowadzili pracownicy Katedry Automatyki i Systemów Pomiarowych: dr inż. Krystian Erwiński, mgr inż. Rafał Szczepański, dr Sławomir Mandra, dr inż. Marcin Paprocki, mgr inż. Gabriel Karasek.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Wizyta uczniów wraz z nauczycielami z I LO w Szubinie w Studium Politechnicznym UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Wizyta uczniów wraz z nauczycielami z I LO w Szubinie w Studium Politechnicznym UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Wizyta uczniów wraz z nauczycielami z I LO w Szubinie w Studium Politechnicznym UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Wizyta uczniów wraz z nauczycielami z I LO w Szubinie w Studium Politechnicznym UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Wizyta uczniów wraz z nauczycielami z I LO w Szubinie w Studium Politechnicznym UMK - podziękowanie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.