Instytut Nauk Technicznych

KontaktGrudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3310

Wizyta studentów Automatyki i Robotyki w firmie TRUMPF Huettinger

Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF
Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF fot. Robert Frankowski

Dnia 06.06.2023 studenci Automatyki i Robotyki odwiedzili  siedzibę firmy TRUMPF Huettinger w Zielonce pod Warszawą, gdzie mieli możliwość zwiedzić halę produkcyjną oraz laboratoria badawczo rozwojowe.

Firma TRUMPF zajmuje się projektowaniem, testowaniem i produkcją urządzeń zasilających procesy plazmowe, a jej działalność opiera się o na trzech filarach - produkcji zasilaczy, elektroniki i szaf sterowniczych.

Główna siedziba mieści się w Zielonce, to jedno z największych Centrów Badawczo-Rozwojowych w Polsce. Zatrudnieni w niej pracownicy tworzą projekty, opracowują prototypy, konstruują i testują rozwiązania przed wprowadzeniem ich do produkcji, a efektem ich pracy jest rozwój i doskonalenie produktów tj. samochody, smartfony, telewizory. 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci Automatyki i robotyki w firmie TRUMPF. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.