Instytut Nauk Technicznych

KontaktGrudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3310

Ogólnopolski konkurs TRUMPF Huettinger na najlepszą pracę inżynierską, magisterską i doktorską

Zdjęcie ilustracyjne

Konkurs kierowany jest do osób, które w roku kalendarzowym 2023 obroniły swoją pracę inżynierską, magisterską lub doktorską związaną tematycznie z jedną z dyscyplin:

  • Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne
  • Informatyka Techniczna i Telekomunikacja

Prace mogą być napisane w języku polskim jak i angielskim.

Jakie nagrody czekają na laureatów?

Jury wyłoni 9 laureatów – po 3 autorów prac inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Informacje o wysokości poszczególnych nagród znajdziesz na naszej stronie: http://www.trumpf.com/s/konkurs. Mieszczą się one w przedziale od 4 000 zł do 16 000 zł.

 

Do kiedy trwa przyjmowanie zgłoszeń?

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 13 marca 2024 r. Do tego czasu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zebrać wszystkie potrzebne dokumenty i przesłać je na nasz adres: konkurs@trumpf.com.

 

Gdzie znajdę szczegóły konkursu i jego regulamin?

Odwiedź naszą stronę konkursową http://www.trumpf.com/s/konkurs, gdzie znajdziesz regulamin i wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy również do kontaktu mailowego: konkurs@trumpf.com

 

Czym zajmuje się firma TRUMPF Huettinger?

Zajmujemy się projektowaniem, testowaniem i produkowaniem urządzeń zasilających procesy plazmowe, a działalność firmy opiera się na trzech stabilnych filarach – produkcji zasilaczy, elektroniki i szaf sterowniczych. W głównej siedzibie spółki w Zielonce pod Warszawą mamy jedno z największych Centrów Badawczo-Rozwojowych w Polsce, w którym zatrudniamy ponad 250 inżynierów, którzy tworzą projekty, opracowują prototypy, konstruują i testują rozwiązania przed wprowadzeniem ich do produkcji.

Zajrzyj na naszą stronę: Trumpf – Zajrzyj z ciekawości, zostań z wyboru! (zajrzyjzciekawosci.pl)

pozostałe wiadomości